Seniorzy
Klasa okręgowa 2025/2026, grupa Wrocław
Pierwsza drużyna WKS-u Wierzbice – zielono-biało-czerwoni rywalizujący w Klasie okręgowej grupy Wrocław sezonu 2025/2026. Po historycznym awansie do IV ligi dolnośląskiej w 2021/2022 zespół wrócił na szczebel okręgowy, ale ambicje pozostały niezmienione.
Po rundzie jesiennej 2025/2026 zespół zajmował 4. miejsce, jednak wiosną – pod wodzą nowego duetu Pożarycki / Rycombel – seniorzy wskoczyli na 2. pozycję i walczą o miejsce premiowane grą w barażach o powrót do IV ligi.
## Gwiazdy drużyny
- Alefe Lima – brazylijski napastnik, król strzelców wrocławskiej okręgówki sezonu 2024/2025 z fenomenalnym dorobkiem 43 goli. Wynik przypieczętował hat-trickiem w ostatnim meczu sezonu.
- Mateusz Kozdrowski – ściągnięty latem 2025 z Polonii Jaszowice, autor dubli z Zenitem Międzybórz (8:0), Piastem Lutynia (4:2) i Piastem II Żmigród (2:1).
- Szymon Lisiecki – pomocnik z nosem do bramki, autor dwóch goli w meczu z Zenitem.
Skład opiera się na doświadczonych zawodnikach znanych z nizszych szczebli wrocławskiego futbolu, uzupełnionych przez legionistów z Brazylii, Białorusi i Ukrainy oraz młodymi wychowankami wprowadzanymi do pierwszej drużyny.